Menü Simge
Araçüstü Ekipman
Kompost Makinası
Geri Dönüşüm Ürünleri

Ülkemizin ihracat kapasitesine katkı sağlıyoruz.

Firmamız  Ankara merkezli olup yurt içinde ve yurt dışında kamu ve özel sektöre özel amaçlı üst yapılı araçlarla ilgili talepleri karşılamak ve onlara profesyonel kadrosu ile en iyi çözümleri sunmak için kurulmuş üretici bir firmadır. Yenilikçi ve araştırmacı mühendislik çalışmaları ile isteğe bağlı özel ihtiyaçlara da cevap verebilen ASC Grup Makine kendine özgü tasarımları ile rakiplerine göre farklılık yaratmaktadır. Faaliyet konuları arasında araç üstü ekipman,itfaiye araçları,  yangına Müdahale Araçları, Kanal Açma ve Temizleme Araçları, Çöp Toplama Araçları, Su Tankerleri, Sepetli Platformlar, kurtarma ve müdahele araçları, katı atık toplama araçları, Savunma Sanayisi için Özel Araçlar vb. olmak üzer geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Bu ana faaliyetleri yanında CNC torna ve freze makina envanteri ile talaşlı imalat, CNC aşındırma işleri, enjeksiyon kalıplar ve baskıları, savunma sanayi, yedek parça üretimi vs. konularda da faaliyet göstermektedir.

Ayrıca yemek öncesi atıkları toprak şartlandırıcı kompost ürününe çeviren ve ihtiyaca göre farklı kapasiteleri olan kompost makinelerini de tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.

Tüm faaliyetlerinde standart ürün kataloğunun yanı sıra ihtiyacınıza uygun tüm farklı nitelikteki makine ve yedek parça üretimlerini de projelendirme, uygun materyal seçimi ve nihai ürün aşamasına gelene kadar tüm süreçleri kendi bünyesindeki teknik kadrosuyla çözme kabiliyetine sahiptir.